Pozycjonowanie Google - FOXE.pl

Pozycjonowanie stron - cennik

Nawet 3x taniej niż u konkurencji. Od 30zł nawet za trudne frazy, tel.: 664 15 99 33 lub pisz [email protected]

Pozycjonowanie stron cennik do pobrania

 

Orientacyjny cennik znajduje się tutaj - http://www.foxe.pl/fileadmin/cennik_SEO_FOXE.pdf

 

 

Wypełnij teraz formularzkontaktowy.

Biorąc pod uwagę cennik pozycjonowania, zawsze należy rozważać zysk i pamiętać, iż 90% osób zajmujących się SEO niewłaściwie dobiera słowa (frazy) kluczowe lub pozostawia to klientowi. Działanie owych osób pozbawia klienta zysków.

Niektóre firmy reklamują się oferując bardzo niskie ceny za frazy, dając za przykład frazy bezużyteczne, podczas gdy dla istotnych fraz o większej konkurencji ich ceny drastycznie rosną i dla praktycznego zlecenia praktycznie zawsze przewyższają ceny abonamentowe z cennika pozycjonowania.

Cennik ten nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Cenę warto zawsze rozpatrywać, w kontekście liczby nowych klientów (pacjentów) lub zleceń, które możesz mieć przy pomocy SEO.

Cena dla konkretnego klienta jest ustalana po zbadaniu jego rzeczywistych potrzeb i analizie wyników jakie mogą być uzyskane.

Po tym etapie zostaje podpisana umowa, a płatności odbywają się przelewem na fakturę VAT.

Pozycjonowanie stron cennik - założenia

Podstawowym założeniem cennika jest niska i stała opłata miesięczna w systemie abonamentowym. Zapewnia to długotrwała i bezpieczną współprace i podjęcie konkretnych, wymiernych i skutecznych działań, które zapewniają klientowi zysk i bezpieczeństwo. Podejście takie zabezpiecza również klienta przed utratą zysków.

Pozycjonowanie stron cennik i zakres usług

Zajmujemy się:

 • badaniem i skutecznym doborem fraz kluczowych (to te frazy, które wpisują internauci) w wyszukiwarce. Pozycjonowanie na właściwe frazy sprawi, że zaczniesz mieć więcej potencjalnych klientów w swoim serwisie (to ważny etap bo nie wszystkie szukane frazy mają charakter komercyjny).

 • profesjonalnym, skutecznym i bezpiecznym pozycjonowaniem stron w wyszukiwarkach, sprawia to, iż nasi klienci szybko osiągają i utrzymują wysokie pozycje w popularnych wyszukiwarkach (najczęściej pierwszą lub drugą pozycję).

  Oznacza to, że gdy rozpoczniesz współpracę z nami, twoja strona osiągnie wysokie pozycje w wyszukiwarkach dla komercyjnych fraz.

 • skuteczną poprawą konwersji Twojego serwisu, która sprawi, że potencjalni klienci odwiedzający Twój serwis skorzystają z Twojej usługi lub/i kupią u Ciebie zamiast u Twojej konkurencji.

 • wytwarzaniem narzędzi do znajdowania kontaktów handlowych
  i pomiarem skuteczności emailingów.

 • pomiarem skuteczności i optymalizacją powyższych działań.

Mamy indywidualne podejście do klienta i jego potrzeb co sprawia, że możemy zrobić więcej i dużo lepiej niż inne firmy. 

Pozycjonowanie stron cennik - sprawy formalne

 • Na abonament i każdą inną usługę wystawiamy fakturę VAT.

 

Pozycjonowanie stron cennik - zalety

Zaletą ceny abonamentowej jest jej stała niewielka wysokość i z drugiej strony fakt, iż klient i jego serwis są traktowani indywidualnie gdyż obie strony umowy mają wspólny cel czyli osiągnięcie długotrwałych i stabilnych wyników. Taka opłata za pozycjonowanie gwarantuje bezpieczeństwo. Ponadto w ramach takiej współpracy wykonywane jest (oprócz tego na początku) okresowe badanie słów kluczowych, co umożliwia uzyskanie jeszcze lepszych wyników dla klienta. Przy opłacie abonamentowej w pakiecie srebrnym miesięczna cena za jedną frazę może wynosić nawet 30zł brutto (przy 10 frazach, 60zł przy 5 frazach)!

Pozycjonowanie stron cennik - dla kogo

Współpraca w ramach abonamentu jest przeznaczona dla osób które chcą uzyskać pewny wynik w ramach z góry określonej ceny. Pewny wynik gwarantuje zarówno indywidualne podejście do klienta, jak również pozycjonowanie nawet na 10 różnych fraz już od abonamentu srebrnego.

Pozycjonowanie stron cennik - dzwoń teraz 664 15 99 33 i dowiedz się więcej.

 

Pozycjonowanie stron - cennik podsumowanie

Opłata abonametowa obejmuje wszystkie prace związane z pozycjonowaniem i jest ustalana stosowanie do potrzeb i możliwości klienta.

 

Prace dodatkowe nieobjęte z umową pozycjonowania (np. tworzenie zawartości) i wykonywane ad hoc są płatne osobno:

 • Prace edycyjne: 50-100zł netto/h
 • Pisanie artykułów 50-150zł netto / sztuka
 • Przygotowanie filmu 300-500zł netto / filmik
 • Wykonanie i przygotowanie zdjęć 100-200zł netto za sesję