O nas

sebastian_150x200Nazywam się Sebastian Wyrwał, w 2000 roku ukończyłem informatykę na Wydziale Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej.

Programowaniem zacząłem interesować się jeszcze w szkole średniej pisząc programy w języku C na komputerze Amiga 600 i GFA Basic na Atari ST. Takie były początki.

Już na 5 roku studiów pracowałem w dużej polskiej firmie jako programista (C++, Power builder, SQL) zajmując się modułem bardzo dużego systemu informatycznego również od strony projektowej.

Później przez chwilę pracowałem na lokalnej (w Opolu) uczelni a następnie w firmie prywatnej.

Pozycjonowaniem zacząłem się zajmować ok 2006 roku – początkowo na wewnętrzne potrzeby firmy w której pracowałem, a później – w ramach własnej firmy – dla klientów.

Obsługuję firmy różnej wielkości od jednoosobowych działających na rynku lokalnych aż do działających na rynku ogólnopolskim.
W kręgu moich zainteresowań zawodowych / naukowych znajduje się również projektowanie systemów informatycznych, język UML i wzorce projektowe (Z ramienia firmy, w której pracowałem prowadziłem komercyjne szkolenia z tej tematyki dla podmiotów wytwarzających m.in. systemy bankowe, dla przemysłu lotniczego, dla telekomunikacji etc.) oraz projektowanie systemów edukacyjnych.

Inspirując się koncepcją rodzin produktów zaprojektowałem ramę (ang. framework) dla systemów edukacyjnych wraz z dedykowanym językiem do specyfikacji obiektów nauczania.

 

O nas
Rate this post