Pozycjonowanie stron rozsądna cena i konkretne wyniki

Pozycjonowanie stron cena a przyjęte założenia
Pozycjonowanie stron cena a skuteczność
Cennik pozycjonowania lokalnego
Cennik pozycjonowania ogólnopolskiego
Dlaczego warto wybrać naszą ofertę
Prawda o cenie pozycjonowania przy płatności za efekt
Cennik innych prac

pozycjonowanie stron cena

pozycjonowanie stron niska cena

Pozycjonowanie stron cena a skuteczność

Naszą skuteczność potwierdzają pomiary i wyniki. Wiele firm mówi o swoim profesjonalizmie, a my po prostu pokazujemy wyniki pozycjonowania.
Mierzymy, testujemy, sprawdzamy. Przykładowe wyniki są tutaj.

Pozycjonowanie stron cena – założenia

Podane ceny za pozycjonowanie są kosztem miesięcznego abonamentu. Wybór potrzebnego abonamentu zależy:

  • od bieżącego stanu (jaki obecnie jest ruch i jakie są pozycje w SERP strony / sklepu),
  • potrzebnego / planowanego ruchu
  • liczby i rodzaju fraz, które mają Ci posłużyć do zdobywania nowych klientów / zamówień (najtańszy pakiet to ok 10 fraz),
  • stosownych metod,
  • zakresu prac,
  • możliwości zlecającego,
  • konkurencji.

Pamiętaj, iż najbardziej opłacalne pozycjonowanie, a w rezultacie najtańsze jest takie pozycjonowanie, które generuje Ci jak najwięcej prawdziwych klientów, a nie to, które ma najniższą cenę. Wato jednak płacić za to, czego naprawdę potrzebujesz. Nie wiesz jaki abonament jest najbardziej potrzebny i opłacalny dla Twojej firmy? Dzwoń: 664 15 99 33.

Pozycjonowanie już od 400zł.

Cena za pozycjonowanie lokalne stron internetowych

Potrzebny średni ruch lokalny wysokiej jakości od 400zł
Potrzebny duży ruch lokalny wysokiej jakości od 800zł

Pozycjonowanie lokalne to nazwa usługi + nazwa miejscowości / miasta / dzielnicy / województwa np. pozycjonowanie Warszawa

Pozycjonowanie lokalne jest przeznaczone przede wszystkim dla firm świadczących usługi na rynku lokalnym.

Cena za pozycjonowanie ogólnopolskie i pozycjonowanie sklepów internetowych

Abonamenty różnią się między sobą m.in.:

  • liczbą i rodzajem fraz,
  • stosowanymi metodami i zakresem prac,
  • oraz zakresem optymalizacji konwersji (Współczynnik konwersji określa jaki odsetek wchodzących na Twoją stronę stanie się Twoimi klientami.
Pakiet starter 700zł
Pakiet brązowy 1000zł
Pakiet srebrny 2000zł
Pakiet złoty 4000zł
Pakiet platynowy od 8000zł

Pozycjonowanie ogólnopolskie to np. fraza pozycjonowanie stron cena

Pozycjonowanie ogólnopolskie jest przeznaczone dla firm świadczących usługi i sprzedających towary w całej Polsce.

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

1. Płatność abonamentowa za pozycjonowanie jest opłacalna i bezpieczna dla obu stron zwłaszcza przy długiej i harmonijnej współpracy. Każda firma działa po to aby generować zysk, zarówno Państwa jak i moja. Modele płatności za efekt istnieją, lecz proszę pamiętać, że “darmowy ser jest tylko w łapce na myszy”. Dużym niebezpieczeństwem w modelu płatności za efekt (lub parę miesięcy za darmo) są: długie okresy wypowiedzenia umowy, minimalny okres trwania umowy (np. 12 miesięcy bez możliwości rozwiązania umowy), konieczność zapłaty kary umownej lub wreszcie pokusa stosowania metod dających krótkotrwały efekt i za razem bardzo niebezpiecznych dla reputacji Państwa strony.

2. Dlaczego pozyskiwanie klientów jest tak ważne?
Pozyskiwanie nowych klientów jest jednym z podstawowych procesów w ramach każdej firmy. Jeśli jest ono prowadzone właściwie gwarantuje ono zysk, bezpieczeństwo i możliwość rozwoju. Utrata klientów oznacza zwykle bardzo duże kłopoty dla firmy i jej upadek. My koncentrujemy się na tym abyś pozyskał nowych klientów.

3. Dlaczego warto nam zaufać? Możesz nam zaufać ponieważ mamy duże doświadczenie, stosujemy w pełni bezpieczną dla Ciebie umowę i cały czas mierzymy wyniki. Masz do nich oczywiście cały czas dostęp.

4. Dlaczego nasza usługa może wygenerować dużo większe zyski dla Państwa firmy niż usługi innych firm? Stosujemy bezpieczne metody i bardzo dużą wagę kładziemy na optymalizację konwersji.

5. Dlaczego skuteczne pozycjonowanie i optymalizacja konwersji korzystnie współgrają pracując na Twój sukces w Internecie? Pozycjonowanie pozwala wygenerować ruch poprzez to, że Twoja strona jest na wysokich pozycjach w Google dla fraz, których szukają Twoi klienci, skuteczna optymalizacja konwersji pozwala przekształcić ten ruch w Twoich klientów. Co więcej dobra konwersja może polepszać pozycję Twojej strony w wynikach wyszukiwania. Wiemy również jak unikać typowych błędów (patrz punkt poniżej).

6. Wiemy jak uniknąć typowych błędów. Przykłady typowych błędów to: niewłaściwy wybór fraz do pozycjonowania (frazy których nikt nie szuka, frazy, które w ogóle nie mają charakteru zakupowego tylko informacyjny), spamerskie i szkodliwe linki, brak optymalizacji konwersji, karygodne błędy na stronie całkowicie niszczące konwersję.

7. Dlaczego warto wybrać naszą firmę – zapewniamy bezpieczeństwo, wiedzę, doświadczenie i ciągle mierzymy wyniki. Dzięki temu nasze działania pomogą Ci osiągnąć większy zysk.

Dlaczego płatność za efekt jest droższa

Konkurencyjna firma proponowała usługi pozycjonowania lokalnego (ofertę przysłali mi e-mailem). Miasto o wielkości od 100 000 do 200 000 było określone jako duże, a płatność za 1 frazę w TOP 10 była na poziomie 200zł. Czyli już przy 3 frazach na 10 pozycji u nich jest drożej – u nich kosztuje 600zł u nas od 400zł.

Prace dodatkowe

Czyli prace nie objęte z umową pozycjonowania (np. tworzenie zawartości) i wykonywane ad hoc są płatne osobno:
cennik tych prac znajduje się tutaj

aktualizacja: 11 grudnia 2017

Pozycjonowanie stron rozsądna cena i konkretne wyniki
4.8 (96.67%) 6 votes