Tanie i bardzo skuteczne pozycjonowanie do 400zł za 10 fraz

Zanim się Państwo zdecydują prosimy o kontakt, gdyż tylko rozmowa sprawi, że będziemy mogli poznać państwa potrzeby i zaproponować Państwu usługę, która pozwoli Państwu odnieść wymierne korzyści.

Oczywiście warto też uświadomić sobie, że 10 fraz to główne frazy, nad którymi pracujemy. Oprócz nich dodatkowo pozycjonują się inne frazy. Mówiąc obrazowo te 10 fraz to 10 punktów zaczepienia, które ciągną do góry Państwa stronę.

W ramach usługi zajmujemy się także optymalizacją konwersji, co pozwala modyfikować zbiór fraz tak, aby pozyskali Państwo jak najwięcej klientów / zamówień. Na bieżąco badamy i analizujemy nie tylko pozycje Państwa strony dla wybranych fraz w wynikach wyszukiwarki Google lecz również badamy liczbę kliknięć i wartość współczynnika CTR (ang. click though ratio) w narzędziu Google Search Console, co pozwala skupić się na frazach, które naprawdę generują ruch na Państwa stronie. To jest bardzo ważne, gdyż frazy, których nikt nie szuka oraz frazy z bardzo małym CTR-em są prawdziwą pułapką. Proszę pamiętać, że obecność strony na wybranie frazy w TOP 10, TOP 5, TOP 3 lub TOP 1 jest jednym z warunków powodzenia biznesu w Internecie. Jest to warunek konieczny ale niewystarczający.

 

Tanie i bardzo skuteczne pozycjonowanie do 400zł za 10 fraz
Rate this post

Dodaj komentarz